Avokauppa 30 päivän ajan
Nopea ja hyvä palvelu
Valitse maa
  • Sverige
  • Danmark
  • Norge
  • DE

Näyttää hinnat sis. alv

|

Valitse käyttäjänimi vasemmalta
Hylte Hunting & Outdoor

Metsästys

Ammunta

Kalastus

Vaatteet & jalkineet

Vaellus & retkeily

Piha & puutarha

Metsä

Koti & taloustavarat

Rakennus & työkalut

Eläimet & maanviljely

Löytönurkka

Koti & taloustavarat / Siivous & puhdistus / Autotallin & verstaan puhdistus / Tershine Magnify - Coating v2 maalisuoja
Tershine Magnify - Coating v2 maalisuoja
Tershine

Tershine Magnify - Coating v2 maalisuoja

89,18 €

Tuotenumero: 7350116637861

Yhteensä:

89,18 €

Verkkokaupan varasto - Loppu varastosta

Tuotetiedot

Pitkäkestoinen keraaminen maalisuoja, joka tarjoaa upean kiillon, suojan ja vedenpoiston.

Erittäin helppo asentaa
Kestää luonnollisia elementtejä ja muita laskeumaa
Ei sisällä PFAS- ja VOC-yhdisteitä
Toimii käytännössä kaikilla pinnoilla
Helpottaa ajoneuvon huoltamista
Kestää 18-36 kuukautta
Luo erittäin vettä hylkivän pinnan

Magnify - Coating on keraaminen maalisuoja, joka on luotu kenen tahansa levitettäväksi aiemmasta tiedosta riippumatta! Täysin korkeasti fluorattujen aineiden ja VOC-vapaa, eli se ei sisällä varjoisia aineita, ja tuote on todella superhelppo levittää.

Antaa aivan fantastisen kiillon ja saa maalipinnan todella pomppimaan sekä erittäin pitkäkestoisen suojan (18 kuukautta+) sekä kemikaaleja että elementtejä vastaan.

Kuinka käyttää Magnify - Coating V2:ta

  1. Pese autosi erittäin huolellisesti. Käytä kylmää rasvanpoistoainetta, alkalista rasvanpoistoainetta, lentokoneen ruosteenpoistoainetta ja shampoota.
  2. Parhaan kestävyyden takaamiseksi suosittelemme kiillotettua pintaa, mutta ymmärrämme, että kaikki eivät voi tai halua tehdä niin. Mutta pinta on esikäsiteltävä paneelipyyhkeellä (oletettavasti omalla Primellamme), jotta maalisuoja tarttuu kunnolla pintaan.
  3. Levitä pieni määrä mokkanahkakankaalle, jonka olet kehrätty lohkon ympärille, ja levitä suorin vedoin sekä poikittain että vinottain. Vaihda kangas muutaman paneelin jälkeen puhtaaseen ja tuoreeseen.
  4. Anna kuivua 10-20 minuuttia (hieman riippuen lämmöstä, kosteudesta jne.) Aloita aina paneelista ja testaa, miten luulet sen tulevan, eli 15 minuuttia voisi yhtä helposti olla 20 minuuttia sinun tapauksessasi.
  5. Pyyhi puhtaalla (mieluiten uudella) mikrokuituliinalla.
  6. Anna sen kovettua 12 tuntia ennen kuin pinta joutuu kosketuksiin veden kanssa parhaan kestävyyden saavuttamiseksi. Kaikilla ei tietenkään ole siihen mahdollisuutta, mutta parhaan käyttöiän takaamiseksi ajoneuvo kannattaa jättää esimerkiksi autotalliin yön yli.

Pakkaus sisältää 30 ml pinnoitteen, 1 applikaattorilohkon ja 5 mokkanahkaa.

Lisätiedot

Käyttö
Ulkopuoli
Part nr
4000111712
Valmistajan tuotenumero
MAGCV2
Ota yhteyttä

Tervetuloa meille!

Vahvuutemme on osaava henkilökunta, jolla on pitkä kokemus myymistämme tuotteista. Metsästys, vapaa-aika ja maanhoito ovat olleet painopistealueemme vuodesta 1911. Siksi voit aina olla varma, että saat suorat vastaukset reilulta henkilökunnaltamme meillä asioidessasi!

Hylte Hunting & Outdoor Henkilökunta


Me olemme Hylte Hunting & Outdoor
Ota yhteyttä
Ota yhteyttä

(suomi, ruotsi ja englanti)

HUOM!

VARASTOMME ON RUOTSISSA

Asiakkaan oikeudet