Alk. 158,64 €
Yhteensä:
158,64 €
Tuotetiedot
Tämä neule on klassinen vaate, jolla on monipuoliset käyttömahdollisuudet. Aston-pulloverimme on neulottu korkealaatuisesta Italiassa kehrätystä merinovillasta.
Lanka on kierteinen, kaksisäikeinen ja valmistettu pitkistä villakuiduista, mikä antaa neuleelle kauniin luonnollisen kiillon. Neuleessa on normaali istuvuus. Käytä sitä metsästysliivin alla, T-paidan päällä arjessa tai yhdessä kauluspaidan ja bleiserin kanssa. Villa on luonnon oma huipputekninen kuitu, joka lämmittää ja viilentää tarpeen mukaan.
Yksityiskohdat:
Lisätiedot
Tervetuloa meille!
Vahvuutemme on osaava henkilökunta, jolla on pitkä kokemus myymistämme tuotteista. Metsästys, vapaa-aika ja maanhoito ovat olleet painopistealueemme vuodesta 1911. Siksi voit aina olla varma, että saat suorat vastaukset reilulta henkilökunnaltamme meillä asioidessasi!
Hylte Hunting & Outdoor Henkilökunta