Avokauppa 30 päivän ajan
Nopea ja hyvä palvelu
Valitse maa
  • Sverige
  • Danmark
  • Norge
  • DE

Näyttää hinnat sis. alv

|

Valitse käyttäjänimi vasemmalta
Hylte Hunting & Outdoor

Metsästys

Ammunta

Kalastus

Vaatteet & jalkineet

Vaellus & retkeily

Piha & puutarha

Metsä

Koti & taloustavarat

Rakennus & työkalut

Eläimet & maanviljely

Löytönurkka

Rakennus & työkalut / Työkalut / Konetyökalujen tarvikkeet & käyttömateriaalit / Bosch BIM-upotussahanterä AII 65 BSPB Hard Wood 40 x 65 mm
Bosch BIM-upotussahanterä AII 65 BSPB Hard Wood 40 x 65 mm
Bosch

Bosch BIM-upotussahanterä AII 65 BSPB Hard Wood 40 x 65 mm

17,07 €

Suositeltu hinta noin 22,25 €
Tuotenumero: 3165140707459

Yhteensä:

17,07 €

Suositeltu hinta noin 22,25 €
Verkkokaupan varasto - Loppu varastosta

Tuotetiedot

Pitkäikäinen Starlock AII 65 BSPB -terä soveltuu paksun ja kovan puun sahauksiin.

Siinä on kulutusta ja kuumuutta kestävät lujat BIM-hampaat (Bi-metalli-), jotka on valmistettu kovateräksestä (HCS) ja pikateräksestä (HSS). Teräväksi hiottu kolmerivinen japaninhammastus soveltuu hyvin kovan puun leikkaamiseen. Kolmirivinen hammastus minimoi leikkauksessa syntyvän kuumuuden, estää terän ylikuumenemisen ja pidentää sen käyttöikää. Kaareva leikkuureuna (Curved-Tec) vähentää hampaiden rikkoutumista ja parantaa terän kestävyyttä. Terä on tarkoitettu pinnoitettujen levyjen ja kovan puun upotussahauksiin, tarkkaan reikien sahaukseen huonekaluelementteihin ja puuosien katkaisuun. Starlock-pikakiinnitysjärjestelmän avulla terä voidaan irrottaa ja vaihtaa 3 sekunnissa terään koskematta. Laitteen ja terän välinen tarkka kolmiulotteinen kiinnitysjärjestelmä takaa tehokkaan voimansiirron. Voit käyttää tätä terää Starlock-, Starlock Plus- ja Starlock Max -työkalujen sekä useimpien monitoimityökalujen kanssa.

Etuja

  • Pitkän käyttöiän terä paksun ja kovan puun sahauksiin
  • Pitkäikäinen Starlock AII 65 BSPB -terä soveltuu paksun ja kovan puun upotussahaukseen
  • HCS–HSS-teräksiset BIM-hampaat kestävät kulutusta ja kuumuutta
  • Kolmirivinen japaninhammastus minimoi leikkauksessa syntyvän kuumuuden ja pidentää terän käyttöikää
  • Kaareva leikkuureuna (Curved-Tec) vähentää hampaiden rikkoutumisriskiä ja parantaa terän kestävyyttä

Lisätiedot

Materiaalille
Puu
Materiaalille, yksityiskohtainen
Lastulevyt, Kovapuu/Massiivipuu, Plywood/puusepänlevy, Pintakäsitellyt levyt/Laminoidut levyt, Laminaattilattiat, Parketti
Leveys
65 mm
Työkalun materiaali
BIM
Pakkauskoko
1 kpl
Maailmanlaajuinen Takuu
yes
Part nr
4000028233
Valmistajan tuotenumero
2608662017
Ota yhteyttä

Tervetuloa meille!

Vahvuutemme on osaava henkilökunta, jolla on pitkä kokemus myymistämme tuotteista. Metsästys, vapaa-aika ja maanhoito ovat olleet painopistealueemme vuodesta 1911. Siksi voit aina olla varma, että saat suorat vastaukset reilulta henkilökunnaltamme meillä asioidessasi!

Hylte Hunting & Outdoor Henkilökunta


Me olemme Hylte Hunting & Outdoor
Ota yhteyttä
Ota yhteyttä

(suomi, ruotsi ja englanti)

HUOM!

VARASTOMME ON RUOTSISSA

Asiakkaan oikeudet